KONST / Litografier / Färglitografi 13535360
nr 1353 5360
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad. Motivet: 51x40cm
Kondition: skadad, glas.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 19:20:06
250 kr
300 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg